Quattrgroup – це ізраїльсько-українська група компаній, яка займається інвестиційною діяльністю та володіє портфелем горизонтально диверсифікованих активів.

Діяльність групи сфокусована на розвитку бізнес-потенціалу ізраїльської спільноти в Україні, зокрема на реалізації проектів ізраїльських партнерів, які шукають можливість комфортно та безпечно інвестувати у країну, що розвивається.

Quattrgroup створений командою однодумців, кожен з яких є експертом у своїй галузі. Це певною мірою визначає сферу наших інвестиційних інтересів: житло та комерційна нерухомість, функціонуючий бізнес в IT, Health Care, FMCG, венчурні інвестиції, стратегічне партнерство з організаціями, що розвивають крос-культурні та ділові стосунки між країнами.

МІСІЯ

Quattrgroup надає фінансові та управлінські інструменти для розвитку підприємницького таланту ізраїльської комуни в Україні, постійно розширює коло локальних партнерів. Ми залучаємо в країну довгострокові інвестиції, імплементуємо перспективні бізнес-ідеї, впроваджуємо управлінські стандарти та пропонуємо якісно новий рівень сервісу. У такий спосіб Quattrgroup сприяє розвитку усієї української бізнес-спільноти.

ВІЗІЯ

Спираючись на бездоганну репутацію в Ізраїлі, Quattrgroup прагне стати:

  • Ключовим партнером для української бізнес-ком’юніті в реалізації масштабних інвестиційних проектів із залученням ізраїльського капіталу.
  • Лідером у налагодженні стійких ділових відносин між Ізраїлем і Україною.
  • Платформою, на базі якої українська спільнота повністю реалізує свій бізнес-потенціал.

ЦІННОСТІ

Репутація понад гроші

Група компаній Quattrgroup була створена у відповідь на потребу ізраїльскої комуни реалізовувати власні бізнес-проекти. Компанія базується на спілкуванні, відкритості та взаємній довірі. Саме тому репутація надійного партнера, який дотримується свого слова та несе відповідальність за наслідки прийнятих рішень, є однією із найважливіших цінностей.

Пріоритет людини над бізнесом

Для нас найціннішим активом є людина з її підприємницьким талантом, бізнес-етикою та бажанням привнести додаткову цінність в економіку країни. Ми радше інвестуємо у перспективні команди однодумців, ніж в ідеї, які злагоджений колектив може допрацювати, удосконалити й перетворити на функціонуючий бізнес.

Синергія професіоналів

Quattrgroup інвестує у високоприбуткові активи, розуміючи, що управління ризиками – в руках професійної та досвідченої команди, яка здатна працювати в синергії та приймати нестандартні рішення.

Рішенні на основі аналітики

У прийнятті стратегічних рішень ми спираємося на глибоке дослідження стану економіки, окремих ринків, фінансових і бізнес-метрик проектів, а також на оцінку благонадійності контрагентів. Сучасні підходи до аналізу дають нам можливість знаходити оптимальний баланс між ризиками та прибутковістю інвестицій.

Ключові особи
Міхаель Фураев
Засновник Quattrgroup

Лідер-візіонер та архітектор сінергетичних команд

Сергій Вільнер
CEO Quattrgroup

Понад 20 років досвіду технічних розробок і управління проектами, сфокусованими на створенні IT-рішень для медицини. Довгострокова співпраця з Ilex Medical Ltd

Олена Садовська*
Спеціаліст з питань міжнародного оподаткування та права

Експерт з податкових та юридичних питань, із досвідом вирішення комплексних завдань та повного супроводження бізнесу. Раніше працювала юристом з питань оподаткування компанії Ernst & Young. Автор 50 наукових публікацій

* на основі співробітництва

ІНВЕСТИЦІЙНА СТРАТЕГІЯ

Quattrgroup зберігає та примножує фінансові ресурси ізраїльського співтовариства шляхом диверсифікованого інвестування в економіку України

Проекти

Стратегічне партнерство

Quattrgroup виступає стратегічним партнером для ізраїльських організацій, головний актив яких – сильна управлінська експертиза, живі зв’язки з бізнес-спільнотою та реальні можливості розвивати ізраїльсько-українські взаємини

Нерухомість

Ми керуємо житловою та комерційною нерухомістю. Наша експертиза дозволяє нам розвивати як уже готові прибуткові об'єкти, так і створювати нові

Приватний капітал

Ми інвестуємо в масштабування й трансформацію розвинутих бізнесів зі сфер IT, FMCG, Health Care та Retail

Акселератор стартап-ком’юніті

Quattrgroup надає свої фінансові, консультаційні й управлінські ресурси для бізнес-проектів, які знаходяться на ранній стадії розвитку. Ми супроводжуємо проект від етапу формування бізнес-ідеї до продажу стратегічному інвестору

Контакти

Контактна форма

500/500

Thank you!

Your request has been received.

Спасибо!

Мы получили ваш запрос.

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит.

Something went wrong

Что-то пошло не так

Щось пішло не так