2021-04-30
Борець, якого підтримує Quattrgroup, увійшов до числа найсильніших греплерів Європи

Ізраїльський борець Надав Бар Гіль, який тренується за підтримки Quattrgrop, завоював бронзову медаль в категорії до 71 кг Чемпіонаті Європи з греплінгу, що 27 квітня завершився у Варшаві. У поєдинку за третє місце в дисципліні греплінг-гі він не залишив шансів поляку Петру Дудзінському, здобувши чисту перемогу задушливим прийомом.

Для 20-річного вихованця Мордехая (Морді) Галама це черговий великий результат у греплінгу, тепер уже в статусі дорослого борця. У 2018 році Надав був чемпіоном Європи U18, а в 2019 році зайняв першу сходинку континентального чемпіонату в категорії U21, закріпивши успіх третім місцем на Чемпіонаті Світу в Абу-Дабі того ж року.

Зараз Надав у складі збірної Ізраїлю готується до Панамериканського чемпіонату світу з джиу-джитсу під егідою IBJJF, який пройде в США в травні, при цьому поєднуючи насичені тренування зі службою в ЦАХАЛ.

«Команда Quattrgroup докладає багато зусиль для розвитоку контактних видів спорту в Україні, але ми не забуваємо про своє коріння. Дуже приємно, що відгомін нашої підтримки ізраїльських спортсменів долітає до нас у вигляді гучних перемог на турнірах подібного рівня. Надав — талановитий і цілеспрямований борець, і ми раді, що участь Quattrgroup допомагає йому досягати нових висот», — зазначив генеральний директор Quattrgroup Сергій Вільнер.